KONST / Litografier / Fäeglitografier 8293399

nr 829 3399

Fäeglitografier

3 st, signerad, Segelbåtar & hästar, motivets mått: 55 x 45 ca

Kondition: skadat glas

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 27 maj 2013
kl 20:22:12